Verkooppunten

 

Deze website is informatief, prijzen van onze producten treft U aan, of kunt U opvragen bij onze retailers, onderstaand benoemd.

De informatie op deze website dient ter ondersteuning en promotie van onze producten, waarover U diverse wetenswaardigheden op deze website aan treft, o.a. lichtsterkte, welke samenstelling voor welk biotoop of welk type aquarium, etc., etc.

Tevens vindt U foto's van aquaria welke zijn verlicht met de JMB IP68 Aquarium Led, zodat U min of meer een idee heeft wat dit type led verlichting voor U zou kunnen betekenen.

Voor vragen kunt U terecht bij onze verkooppunten, maar natuurlijk ook bij ons, zowel telefonisch als per email, zie optie contact.

Voor prijzen, levertijden, e.d. kunt U ook altijd even bellen of mailen met onze collega's.

Met vriendelijke groet,
JMB Aqua Light Importeur voor o.a. Nederland en Belgie.

Bent U geinteresseerd in een dealerschap van onze JMB IP68 Aquarium Led Verlichting, dan kunt U ons een email sturen voor verdere informatie.

 

Nederland      
Aalsmeer Aquaplantsonline Aalsmeerderweg 283-9, 1432 CN Aalsmeer www.aquaplantsonline.nl
Aalsmeerderbrig Picasso-Aquarium Kruisweg 2A, 1436CC Aalsmeerderbrug www.picasso-aquarium.nl
Almere Aqua Ferrytale Markerkant 10 136F , 1316 AL Almere www.aqua-ferrytale.com
Boesingheliede Aquaasan - Corals Schipholweg 1027, 2143 CH Boesingheliede www.aquaasan-corals.nl
Breda Coral & Fish Store Koelemei 18A, 4846 JD Breda www.coralandfishstore.nl
Delft Aquariumhuis Romberg Hugo de Grootplein 25, 2613 VL Delft www.romberg.nl
Dordrecht van Dijk Cichlids Toermalijnring 1308, 3316 LC Dordrecht www.vandijkcichlids.nl
Geleen Robert Knops Rijksweg noord 13, 6162 AA Geleen www.robertknops.nl
Hattemerbroek Ma-Koi Duurzaamheidstraat 19, 8091 SC Hattermerbroek

www.makoi.nl

Handel Aquabeek St. Magdalenaweg 6, 5423 XK Handel www.aquabeek.nl
Hazerswoude-Dorp Verloop Aquarium Speciaalzaak Engelandlaan 25, 2391 PM Hazerswoude-Dorp www.aquaverloop.nl
Leeuwarden Pets Place Coopmansstraat1, 8921 SR Leeuwarden www.petsplace.nl
Kampen Aqua Design-X Visseringstraat 16, 8265 CD Kampen www.aquadesign-x.nl
Maassluis Blue-Lagoon Keucheniusstraat11, 3144 EM Maassluis www.blue-lagoon.nl
Maassluis AZ Siervishandel Hoogstraat 4, 3142 EA Maassluis www.azsiervishandel.nl
Nederhemert Rebbies Fish Maasdijk 32, 5317 KR Nederhemert www.rebbies.nl
Nieuw Vennep Verloop Aquariums - vijvers IJweg 1330, 2152 NA Nieuw Vennep www.aquaverloop.nl
Nieuwegein Diebo Huisdierwereld Ravenswade 54, 3439 LD Nieuwegein www.diebo.nl
Raamsdonksveer Fauna Diertotaal Elftweg 8, 4941 VP Raamsdonksveer www.faunadiertotaal.nl
Tilburg De Kameleon Textielplein 14, 5046 RH Tilburg www.kameleon.to
Uithoorn Aquaria Lease Ondernemingsweg 112, 1422 DZ Uithoorn www.aquarialease.com
Veenendaal Discus Hoofdstraat 106, 3901 AX Veenendaal www.discusvandeweerd.nl
Vlaardingen Dessens Aquarium Speciaalzaak van Riebeeckstraat 88, 3131 VV Vlaardingen www.dessens.nl
Volendam De Koraal Vis Zeestraat 2b, 1131 ZE Volendam www.dekoraalvis.nl
Westzaan Discuscompleet Kerkbuurt 45, 1551 AC Westzaan

www.discuscompleet.nl

Woudenberg Van Keulen Cichlids Nijverheidsweg 21ac, 3931 CW Woudenberg www.vkcichliden.com
IJmuiden Aquariumbouwer Deutzstraat2, 1976 BL IJmuiden www.aquariumbouwer.nl
       
België      
Bekkevoort Reef Gems Staatsbaan 274, 3460 Bekkevoort  www.reefgems.be
Gent De Skalaar Pantserschipstraat 17, 9000 Gent www.deskalaar.be
Heist-op-den-Berg Aqua Hobby Liersesteenweg 161/A, 2220 Heist-op-den-Berg www.aqua-hobby.com
Lebbeke Aqua Marine Supply
Koning Albert I straat n° 140, 9280 Lebbeke www.aquamarinesupply.be
Leuven Nemo & Co Leuven Diestsestraat 205, 3000 Leuven www.nemo-en-co.be
Lokeren Aquariumcentrum Aquarium Neon Hoogstraat 9, B-9160 Lokeren www.aquariumneon.be
Merksem Antwerps Cichliden Center Annuntiatenstraat 16, 2170 Merksem www.antwerpscichlidencenter.be
Oostakker Paradijsvis BVBA Gentstraat 150, 9041 Oostakker, Oost-Vlaanderen www.paradijsvis.be
Poppel Reef Corals Tulderbos 120/A53, 2382 Poppel (Ravels) www.reefcorals.be
       
Denemarken      
Randers SV Unimati Messingvej 20H, 8940 Randers SV www.unimati.biz
       
Duitsland      
Fur Handlernachweis bitte sehen Sie....... www.jmbaqualight.de
       
Frankrijk      
Charenton-le-Pont Ocean D'Interieur 80 Rue de Paris, 94220 Charenton-le-Pont www.oceandinterieur.fr
Richemont L'Aquarium Richmont 2 Route Nationale, 57270 Richmont www.richmondaquarium.com
Saint Jacques de la Lande Envies Animale 127 Rue du Temple de Blosne, 35136 www.envieanimale.fr
       
Italië      
Bronzolo RockZolid Italia Via Strada Vecchia nr 2d, Bronzolo, Italy www.rockzolid.it
       
Polen      
Dąbrowa Chełmińska Aqua Project s.c Anna Pietruszka
Kowalik, Asko Kampinga
Gzin 11, 86-070 Dąbrowa Chełmińska www.rockzolid.pl
       
Zwitserland      
Unterramsern Schreinerei und Aquaristik Fessler Rain 87 4588 Unterramsern www.fischetische.ch